/>

czwartek, 27 lipca 2017

Imieninki

11 lipca były moje imieninki Dzieci pamiętały o mamie i zrobiły piękne laurki

a moi Rodzice wręczyli mi cudowną książkę czwartą część sagi "stacja Jagodno Po nitce do szczęścia."  Oczywiście z wielką przyjemnością zrobiłam mały poczęstunek.  męża niestety nie było bo miał służbę. Ale i tak miałam cudowne imieninki w gronie najwspanialszych mi ludzi.
A teraz trochę o moim imieniu

Znaczenie imienia Olga
Kobieta obdarzona tym imieniem ma wielką zdolność przenikania ludzkich charakterów.Jest to w znacznej mierze zasługa jej niebywale rozwiniętej intuicji, którą przejawia już od dzieciństwa, ale trzeba także przyznać, iż umie obserwować zachodzące wokół niej zjawiska i wyciągać z nich jak najbardziej trafne wnioski.
Dzięki temu raczej nie zdarza się, by dwukrotnie popełniła ten sam błąd i paradoksalnie porażki są dla niej dobre, bowiem wzbogacają ją w cenne życiowe doświadczenie, które potrafi spożytkować nie tylko dla swoich celów, ale również chętnie dzieli się nim z innymi, udzielając im niezwykle cennych rad.

Nikomu się nie podporządkuje

Zależy jej, by dominować przynajmniej w swoim najbliższym otoczeniu, a już na pewno nie pozwoli, by w jej domu rządził ktokolwiek poza nią. Nie tyle nawet zależy jej na rozkazywaniu innym, ale na tym, by zachować całkowitą niezależność i nie musieć nikomu się podporządkowywać. Jest to dla niej najgorsze, co może ją spotkać, ponieważ bardzo ważne jest dla niej zachowanie całkowitej niezależności. Dopiero z wielkiej miłości jest w stanie zrezygnować z niewielkiej części swojej swobody, ale tylko w niektórych kwestiach i nie można mieć pewności, że kiedy minie pierwszy zachwyt drugą osoba, nie zacznie znowu szukać sposobu, by się od niej nieco odseparować.

Sama komplikuje swoje sprawy uczuciowe

Nic zatem dziwnego, że jej życie uczuciowe jest zazwyczaj dość zagmatwane i niestety nie czerpie z niego takiego szczęścia jak inni ludzie. Wynika to z tego, iż jest stale rozdarta między pragnieniem bliskości i ofiarowania się drugiej osobie a chęcią oszczędzenia swej dumy i niezależności. Jeśli naprawdę się zakocha, być może zechce zrezygnować z siebie, ale na pewno nie będzie to dla niej zupełnie dobre, gdyż od czasu do czasu będzie czuła, że być może powinna postąpić inaczej.

Musi dokonać dobrego wyboru partnera

Jej partner musi mieć do niej naprawdę dużo cierpliwości i nie przejmować się tym, że co jakiś czas bez żadnego widocznego powodu będzie niemal odtrącała jego bliskość i będzie chciała zostać sama. Dlatego tak ważne jest, by znalazła odpowiedniego mężczyznę, który będzie do niej pasował pod względem charakteru, jeśli bowiem nie zaakceptuje jej specyficznego zachowania, ich związek nie ma najmniejszych szans na przetrwanie. Poza tym jednak Olga jest bardzo dobra żoną i nic nie można jej zarzucić, podobnie jak jej wywiązywaniu się z roli matki i pani domu.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon