/>

wtorek, 7 lutego 2017

Działeczka

Jak to z dziećmi bywa pierwsze co musieliśmy zaliczyć to oczywiście MCDonalds Bez tej atrakcji chyba by nie były zaliczone ferie.
 Oczywiście żeby było "zdrowiej" Po wyżerce pojechaliśmy na działeczkę ależ tam śniegu czystego pięknego białego... ile radości było z turlania, rzucania się śnieżkami robienia aniołków. Chłopaki nabiegali się nawrzeszczeli.  A i ja z Mamą nieźle się bawiłyśmy i śmiałyśmy. Kolejne popołudnie miło spędzony czas. Najważniejsze że aktywnie. I kto powiedział że ferie nad morzem pewnie są mega nudne? obalam mit Zima nad mrzem też jest mega fajna niedługo kolejna relacje z ferii5 komentarze:

BONA pisze...

każde miejsce i pogoda są dobre na odpoczynek i dobrą zabawę byle przebywać w odpowiednim towarzystwie:),
fajnie że miło spędzaliście ferie no i dzieci były uśmiechnięte oraz szczęśliwe:)

tygrysimy pisze...

U nas podobne akrobacje na śniegu. My marzniemy, a młodzieniec bawi się w najlepsze. My chorzy, a On ma się dobrze i niech tak zostanie :)

MyWay pisze...

ojj u nas też nie ma opcji, żeby nie wejść do McDonalds a , że chodzimy tam tylko NAPRAWDĘ od święta, to dla Dzieciaków serio jest święto ;)

Karolina90 pisze...

Osobiście uważam, że odpowiednio zaaranżowane ferie mogą być naprawdę ciekawe bez względu na to, czy są w górach, czy nad morzem, w mieście, czy na wsi. Pozdrawiam

MamaKarolina pisze...

Super, ja raz tylko byłam nad morzem zima, a i to tylko na jeden dzień. Dobrze, że ferie wam się udały :D

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon