/>

środa, 4 stycznia 2017

Bratnie Dusze - Hanna Cygler


dobra książka w przeciwieństwie do greckiej mozaiki która mnie w ogóle nie wciągnęła. Bratnie dusze od początku zapowiada  się ekscytująco i ciekawie.
  Trzy przyjaciółki Aldona, Weronika i Michalina. Dwie pierwsze to malarki a trzecia dziennikarka przyjaźnią się  wspierają aż nagle pojawia się przystojniak który wszystko niszczy..
Wniosek z książki prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko.. Uwaga bo bratnia dusza może się okazać kimś złym na szczęście w tej książce samo zło tkwi w mężczyźnie i toksycznym związku Aldony z nim Markiem Malczyńskim... który z miłości do swej wybranki tak naprawdę niszy ją psychicznie robi jej wręcz pranie mózgu. aż w końcu próbuję ją zabić. Na szczęście przyjaciółki mają pomimo różnych sprzeczek rękę na pulsie... Polecam gorąco bo jest wciągająca ten kryminalny wątek dodaje smaczku całej powieści


6 komentarze:

tygrysimy pisze...

Jestem pełna podziwu, że pośród tylu obowiązków znajdujesz jeszcze czas na lekturę. Ja podczytuję nocą :) Tej autorki nie znam, ale może kiedyś bliżej poznam. Póki co zmagam się ze stosikiem, który nie maleje :)

BONA pisze...

kolejna lektura do której zachęcasz:)
mam trochę zaległości w czytaniu ale mam nadzieję,że po tą książkę też sięgnę

Młoda Mama pisze...

Lubie książki w których prócz pojawiają się wątki kryminalne.
Pozdrawiam

Karolina90 pisze...

A mnie akurat udało się skończyć "Ogniem i mieczem" Sienkiewicza. Mam też zamiar wreszcie skończyć "Nędzników" Hugo, ale to chyba już po sesji... Pozdrawiam

ObyTylkoNieZwariować pisze...

Jejciu tez bym chciala znaleźć kapke czasu na przeczytanie książki. Moze jak najmłodsza troche podrośnie. Marzy mi sie wieczor z herbatką, pod kocykiem z ulubiona książka. Ehh. ;) pozdrawiam K.

MamaKarolina pisze...

Podziwiam, że znajdujesz czas na książki :P Co prawda, akurat taka nie w moim typie jest, ale wydaje się być taka lekka i przyjemna :)

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon