/>

wtorek, 11 lutego 2014

Dobre gry dla dzieci

Wiele się dzieje obecnie już od ponad jakiegoś tygodnia brakuje mi mojego komputera. pisze dziś na męża ale jest mały i mi totalnie nie wygodnie. chciałbym Wam przedstawić gry które dają dzieciom wiele Radości. Ba nie tylko dzieciną ale również i rodzicom.

 pycha micha
Zabawa zaczyna się od przyklejania oczu i buziek pieskom plus inne zabawne dodatki następnie wypełniamy miskę pieska kuleczkami. na miseczce jest przycisk który powoduje że dno się podnosi a kuleczki wypadają z miseczki. każdy gracz ma swojego pieska pudełeczko który ma zjeść kuleczki oczywiście dla maluszków zaczeliśmy od najprostrzej zabawy kto zje najwięcej kuleczek. inne możliwości są na kartach dołaczonych do gry. „niejadek: można zjeść tylko w swoim kolorze“ „łakomczuch: zjada wszystkie kuleczki“ „zrównoważona: zjeść po jednym z kolorów“ a oto nasze pierwsze zabawy chyba z dobrą godzinę się bawiliśmy nawet Arczek szybko załapał co świadczy o prostocie i zabawie tej gry.


 popularna gra kolejna w którą gramy ale tylko z Matim bo Areczek jest za mały to domino Mateuszek dostał z autami świetni m idzie i naprawdę pięknie się bawi.
5 komentarze:

Rivulet pisze...

Fajna ta zabawa z michą :)) u nas ostatnio popularne były puzzle w kształcie pojazdów, ale jakoś chłopaki szybko się nudzą takimi grami, wolą coś budować z klocków itp...

BONA pisze...

Ciekawie i fajnie organizujesz czas spędzony z dziećmi:) , jesteś super mamuśką:)
Kontakt przez zabawę, obok pieszczot, uśmiechania się, całowania, rozmawiania jest tym rodzajem interakcji, który stymuluje rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dziecka, a tym samym sprzyja jego prawidłowemu rozwojowi biologicznemu. Dzięki zabawie umacnia się więź między rodzicami a dzieckiem.

Wspólna zabawa rodziców z dzieckiem jest potrzebna zarówno dziecku, jak i rodzicom: dziecku - ponieważ wspomaga jego rozwój, rodzicom - ponieważ dostarcza wielu informacji na temat rozwoju dziecka, i także wspomaga ich rozwój.
buziaki dla Was

Słodko Gorzka pisze...

Bardzo fajne gry :) I jak przyjemnie spędzony czas z dziećmi :)

Alicja Kozubska pisze...

Zabawy z dzieckiem to podstawa :)

Aneta Flow pisze...

My dopiero zaczynamy przygody z grami

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon