/>

wtorek, 28 lutego 2017

powiew wiosny

 Chłopaki wyzdrowiały uff po dwóch tygodniach  Mateuszek a po 3 Areczek Udało nam  się wyjść na dwór z całą trójką a  pogoda była piękna i w miarę ciepło było więc jak zwykle wykorzystaliśmy te chwile słoneczka. Rowery, hulajnogi i inne sprzęty zostały przetestowane,
niestety wszystko przegrało z piłką i bramką.

Okazuje się że chłopaki podrośli a niektóry sprzęt trzeba wymienić na lepsze modele i tak: Mati nowy rower - totalnie wyrósł ze swojego rowerku.  Szymonek potrzebuje rowerku biegowego bo ten po dwóch chłopakach totalnie się rozwalił (z tyłu pękła rama). Areczek miał sprzęt w zeszłym roku kupiony także jest wszystko sprawne i pasujące.
  Na mnie czeka masa roboty ogródkowej... ale to musi jeszcze chwile zaczekać bo z niecierpliwością czekamy na piątek. a ten dzień mamy zaplanowany wyjazd do Krakowa (taki prezent urodzinowy dla siebie zrobiłam)
I tu moje pytanko co fajnego można zobaczyć z chłopakami w Krakowie prócz wawelu, starówki, zoo i aquaparku ?  Macie jakieś propozycje na zwiedzanie miasta w weekend.

5 komentarze:

Adriana Ikoniak pisze...

Pojedźcie do Wieliczki :) poza tym w okolicy są jakieś parki rozrywki :) trzeba by poszukać:)

ON ONA I DZIECIAKI pisze...

U nas już też wiosna zawitała, sezon rowerowy można uznać za otwarty.

BONA pisze...

U NAS TEŻ SŁONECZKO ALE CHŁODNY WIATR NIE ZACHĘCA DO SPACERÓW, FAJNIE,ŻE CHŁOPCY JUŻ ZDROWI:)

MamaKarolina pisze...

W Krakowie kilka razy byłam, jednak nie znam więcej atrakcji prócz tych, które wymieniłaś :)
A co do wiosny- tak, w końcu zrobiło się cieplej! I w końcu wyjrzało słonko. Az człowiek ma zdecydowanie więcej sił i energii. Po prostu bardziej się chce :)

tygrysimy pisze...

U nas dziś leje, ale wczoraj i przedwczoraj mieliśmy podobną pogodę i aż nie chciało nam się wracać do domu z podwórka. A w Krakowie muzeum w podziemiach.

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon