/>

środa, 21 grudnia 2016

Wigilia w przedszkolu


Wigilia w przedszkolu  kiedy nie występuje Twoje dziecko nie jest aż tak uroczysta.  Ale zawsze to jakieś spotkanie i integracja z innymi mamami  i tatusiami.  Szymonek zajadał się winogronami Aruś ciastami a Mateuszek pierogi barszczyk, ciasta. Po wigilii pojechaliśmy prosto na trening.  szybko czas płynął dzień intensywny chłopaki szybko poszli spać a ja miałam chwile dla siebie.


6 komentarze:

MatkaBezKitu pisze...

Wigilia w przedszkolu, w szkole to zawsze bardzo ważne momenty w życiu naszych dzieci, fajnie jak możemy im przy tym towarzyszyć, choć osobiście nie przepadam za takimi spotkaniami :)

Ela Golak pisze...

Inyegracja rodziców jest ważne czy to w przedszkolu czy w szkole.
:)
Pozdrawiam

ON ONA I DZIECIAKI pisze...

U nas nie ma typowych przedszkolnych Wigilii. Jest tylko krótkie przedstawienie i ciasto z kawą.

BONA pisze...

Wdrażanie do podtrzymania tradycji Świąt Bożego Narodzenia i integrowanie środowiska rodzinnego z przedszkolnym lub szkolnym jest bardzo ważne w życiu naszych dzieci.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Karolina90 pisze...

Przystojniacy :). Jestem przekonana, że Arek cieszył się z Waszej obecności pomimo tego, że nie brał czynnego udziału w Jasełkach. Pozdrawiam

Kamila S. pisze...

U nas także w przedszkolu i żłobku organizują co roku jakieś wigiline spotkania. Przez to dzieci się integrują i widzą, że my uczestniczymy także w ich życiu:) Bardzo to lubię, choć podobnie, jak Ty po całym dniu jestem bardzo zmęczona:( SErdecznie pozdrawiam i życzę spokojnych i radosnych Świąt:)))))

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon