/>

piątek, 19 czerwca 2015

Jak skutecznie popełnić samobójstwo

Tak. To te myśli, to ten twój złowieszczy mózg, który właśnie w tej chwili zachowuje się niczym mózg płaczącego niemowlaka, do którego nikt nie podchodzi. I jemu i tobie wydaje się, że umierasz. Tu i teraz. Chcesz odebrać sobie życie i zniknąć na zawsze. Nie obchodzi cię nikt i nic więcej. Co z tego, że Matka będzie zanosić się płaczem, a twój ukochany pies do końca życia nie zamerda już ogonem. Teraz nie liczy się nic innego jak ta myśl. Koniec.
Wiem co planujesz skoro siadasz przed komputerem i w Googlu wpisujesz hasło : jak skutecznie popełnić samobójstwo? Skoczysz z 10 piętra lub staniesz na torach przed pędzącym pociągiem. Połkniesz truciznę albo podetniesz sobie żyły. Tylko pamiętaj, że cokolwiek zrobisz będzie bolało. Bo śmierć boli. Tak, tak Ciebie również zaboli!

jeśli spróbujesz chociażby raz pójdzie lawinowo... ta myśl zawładnęła Twoim życiem każde najmniejsze niepowodzenie będzie powodem by myśleć o tym że chcesz już na tym świecie przestać istnieć... Wierzysz że jesteś upadłym aniołem Że już nic nie jest w stanie Ciebie uratować.
Musisz wiedzieć, że idziesz trochę na łatwiznę, bo samobójcza śmierć nie rozwiąże twoich problemów. Ona po prostu przeniesie je na innych.  Mam do Ciebie wielką prośbę…spróbuj sobie wyobrazić, że ta myśl minie. Przeminie, odpłynie, pojawi się kolejna. Pojawi się pomocna dłoń, błysk w oku, silny uścisk czyiś ramion i lepsza perspektywa. Dopóki żyjesz, możesz tego doświadczyć. Tylko pozwól kolejnej myśli rozgościć się w twojej głowie. Ona zmieni wszystko, cały przepływ hormonów do twojego mózgu.
Daj sobie czas. Pozwól sobie na to by los się do ciebie uśmiechnął. Nigdy nie wiesz czy za tydzień nie trafisz szóstki w totka, albo nie spotkasz na swojej drodze prawdziwej miłości. Wyjedź, zobacz jak żyją inni, może nagle okażę się, że żyją w jeszcze większej biedzie i ubóstwie niż ty. Doświadcz czegoś innego.

Pozwól sobie pomóc. Nawet jeśli masz problemy z rodziną, istnieje światełko w tunelu. Możesz zwrócić się do instytucji do tego powołanych by pomagać właśnie takim osobom jak ty.Porozmawiaj z innymi i pozwól im spojrzeć na twój problem. Daj sobie szansę, proszę!

Zadzwoń:
116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej
800 12 12 12 – Rzecznik Praw Dziecka


Masz jeszcze jedną drogę możesz zaufać komuś kto jest największy niż cały ten świat...Spróbuj wiem że nie pożałujesz
Wyobraźcie sobie, że tysiące ludzi co miesiąc szuka w internecie info
rmacji o tym jak skutecznie popełnić samobójstwo. Co najgorsze znajdują wiele szczegółowych informacji o tym jak skończyć ze sobą i to całkiem bezboleśnie. Czy można im pomóc? Można spróbować.

Otóż wJanka z bloga Stayfly (klik) na pierwszej stronie googla nie znajdziemy już przepisu na to jak odebrać sobie życie….tylko sposób na to jak sobie pomóc i dać drugą szansę. Dzięki fali wpisów pt ” jak popełnić samobójstwo? ” prawdziwe wskazówki zostają zepchnięte w otchłań googlowej listy. W zamian za to potencjalny samobójca otrzymuję wyciągniętą dłoń w postaci pokrzepiających słów. Prawdziwa rewolucja #GoogleHack
prosty sposób z udziałem innych blogerów dokonuje się rewolucja. Okazuje się, że po tym wpisie
Brawo za akcję, tak genialną w swej prostocie, dla Jana ! Brawa dla innych blogerów, którzy razem wszyscy mają moc zmieniania rzeczywistości. Bardzo wierzę w to, że tą akcją uratujemy, jakże ważne życie ludzkie.

3 komentarze:

Daria Bilecka pisze...

Kiedyś i ja wpisałam takie hasło w wyszukiwarce. Teraz mi za to wstyd.

Olga s pisze...

Najwazniejsze że to już za Tobą nie ma się co wstydzić. Też miałam taki epizod w życiu dlatego i powstał ten post by moze kogoś uratować nawet dla jednej osoby WARTOjesli po przeczytaniu tego tekstu zmieni swój zamiar

BONA pisze...

akcja warta poparcia!!!! choćby chociaż jedną osobę uratować od strasznego zamiaru odebrania sobie życia

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon