/>

środa, 11 lutego 2015

Hurra Dziadkowie

Dziadkowie z miasta Ś do nas przyjechali po raz kolejny cieszymy się ogromnie. W szczególności ja bo choroba mnie rozłożyła na amen.
 Mamusia moja zmusiła mnie do pójścia do lekarza i okazało się że muszę brać antybiotyk bo mam początki zapalenia oskrzeli. Okazało się że kaszel jest dla mnie też niebezpieczny w moim stanie. Przestraszyłam się.
Dziadkowie urzędują w domu a ja leże w łóżku.


Pomocnicy Dziadka w odśnieżaniu auta
Jeszcze za nim poszłam do lekarza udało mi się zrobić dla dzieci bałwana wyszedł ogromniasty. Niestety po nocy już została tylko dolna kula wszystko się roztopiło. Śniegu odrobinka ale radość wielka. Dziś śniegu już nie ma. 
Tata też się trochę pobawił

Pewnie się zastanawiacie dlaczego muszę się leczyć domowymi sposobami a na leki muszę bardzo uważać i dlaczego doktor powiedziała że kaszel jest dla mnie niebezpieczny no bo 

a że to dopero 9 tydzień wiec jest duże ryzyko poronienia

6 komentarze:

Monika. pisze...

Fajna z Was rodzinka co widać po zdjęciach, dodatkowo się powiększy także gratulacje :)

Rivulet pisze...

Hehe zastanawiałam się, kiedy napiszesz o tym :D
Uważaj tam na siebie, odpoczywaj - mama trójki dzieciaczków ma prawo wypocząć ;) zwłaszcza że dla najmłodszego to bardzo ważne. Spokojnej ciąży :*

Ina-czej pisze...

Gratuluję :) Czas na córeczkę! Trzymam kciuki:)
No co, z dziadkami to frajdę mają ;-)

karolina kaczyńska pisze...

ekstra bałwan taki duży! ;)

Kinga pisze...

Gratulacje!!!

witoldyna pisze...

Gratulacje!!!! Ależ będziesz miała wesoło w domu z 3 maluchami!!! :)))) Chociaż Mateuszek to już nie taki maluch :) Może niedługo do Ciebie dołączę, 6 marca idę do kliniki leczenia niepłodności i ustalę (mam nadzieję) termin operacji :)

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon