/>

wtorek, 8 września 2015

domowe klimaty

 W końcu jest z nami synek w domku. Wielki dzień nastąpił 3.września. Chłopców zawiózł Bogdan do przedszkola a ja w szpitalu zaczęłam się pakować. Kiedy już dojechał do mnie byłam spakowana i z niecierpliwością wyczekiwałam męża.
 Kiedy chłopców przywiozłam z przedszkola i mnie zobaczyli ucieszyli się a jak zobaczyli że w końcu jest w łóżeczku Szymonek radość zagościła na ich buziach. Areczek jako starszy braciszek głaska, przytula całuje braciszka. Mateuszek nie jest taki wylewny  zresztą tak samo reagował na Arkadiuszka kiedy był malutki. Ale każde jego zachowanie wobec Szymonka chwale... choć zdarza się że przytrzyma buteleczkę braciszkowi. Aruś również do tego jeszcze Arcio jako starszy brat pomaga w myciu i wycieraniu braciszka do tego jest bardzo delikatny wspaniale jest patrzeć jak z miłością troszczy się o najmłodszego w rodzinie.
podchody
oswojony


pomagam w myciu
udało się
Mateuszek z Areczkiem to wspaniali pomocnicy nie tylko przy najmłodszym braciszku chłopaki uwielbiają pomaga c np. w wyjmowaniu naczyń ze zmywarki. Mateuszek bo starszy to talerze i kubki, szklanki a Areczek sztućce.


Każdy dzień jest cudowny a jeszcze od niedzieli mamy gości moich Rodziców pomagają i wożą chłopaków do przedszkola i  na treningi. Pogoda się popsuła a ja jeszcze nie che Szymonka na dworek dawać gdzie co chwila pada i wieje silny wiatr... czekamy na lepszą pogodę by móc iść na spacerek.

4 komentarze:

Rivulet pisze...

Jejku jak fajnie o tym czytać, wspaniali bracia :)) Ech też mi się już marzy taki noworodek w domku...

Carolajn pisze...

Jaki mały słodziak :D Gratuluję! A bracia cudowni, troskliwi i pomocni. Fajnie jest widzieć dzieci, które z chęcią opiekują się młodszym rodzeństwem i pomagają mamie :)

Iwo sia pisze...

Ale super, starsi bracia na medal :) Piękny nastał u Was czas.

Słodko Gorzka pisze...

Ale masz fajnych tych chłopaków :)
Sama duma :)

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon