/>

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Ogród Bajek Wodospad Wilczki.

Kolejne dni pełne wrażeń. Wczoraj pojechaliśmy do Międzygórza by zobaczyć ogród bajek. który jest położony 780 m N.p.m Wędrowaliśmy szlakiem czerwonym. Z jednej strony mieliśmy przepaść z drugiej górę. W miarę było ciepło dlatego droga była przyjemna. Choć końcówka całkiem stroma. Ale nasze chłopaki dali sobie świetnie radę. Jestem z nich bardzo dumna.

chwila odpoczynku
kiedy doszliśmy na miejsce Mateuszek myślał że będzie jakiś plac zabaw albo piaskownica więc na początku nie miał ochoty zupełnie na zwiedzanie ogrodu a już tym bardziej na jakiekolwiek zdjęcia. 
Mnie najbardziej zaskoczył tekst małej dziewczynki która stwierdziła że to nie ogród bajek bo ona myślała że będzie telewizor i oglądanie bajek.
Areczkowi bardzo się podobało z każdym ulubieńcem chciał zdjęcie  Mateuszkowi pod koniec spaceru po ogrodzie humorek się poprawił szczególnie że dalszy plan to wodospad a jak już pisałam dla Matiego to najlepsze do oglądania

 Żegnamy się z Ogrodem bajek zjadamy kanapki i idziemy do Wodospadu Wilczki.


Wodospad wilczki jest najwyższym i największym wodospadem w masywie śnieżnika. Woda spada z 22 m
Idziemy do wodospadu
Dotarliśmy jest pięknie. widoczek na spadający wodospad Mateuszek nie może oderwać oczków.


 W drodze na mostek nie było łatwo kamienne schody nie łatwo przejęć bo krzywe i nie równe. Na mosktu było jeszcze piękniej


 Mieliśmy jeszcze zobaczyć tamę Ale chłopaki byli dosyć zmęczeni. W drodze powrotnej pojechaliśmy do kłodzka by zjeść obiadokolacje w macdonaldzie. Chłopaki zasnęli w drodze. W Poniedziałek czeka nas wspinaczka na trzy krzyże a wtorek Góra Trojan.Pani z PTTK która powiedziała że chłopcy sobie powinni poradzić. A widok z wierzy jest piękny i warty zobaczenia. Oczywiście wszystkie wycieczki zapisujemy w książeczkach  siedmiomilowe buty.


5 komentarze:

Daria Bilecka pisze...

Wspaniale miejsce :) myślę, że każdy rodzic powinien wybrać tam się z dziećmi.

Paulina Sujkowska pisze...

Ale super... kiedys sie tam wybierzemy :) To mi teraz dałaś do myślenia... ;) buziaki

Nikki pisze...

Ale cudnie!

BONA pisze...

wspaniali, dzielni mali turyści z chłopców:) no i Ty w swoim stanie:) dobrze sobie radzisz w wędrówkach:) buziaki

Słodko Gorzka pisze...

Ale przypomniałaś mi wspaniałe wakacje :)
Jak miałam jakieś małe naście lat jeździliśmy z rodzicami i ich znajomymi i ich dziećmi w góry. Znajomi mieli polanę między górami, gdzie rozbijaliśmy obozowisko na całe lato.
I co drugi dzień maszerowaliśmy do Międzygórza :D
A Ogród Bajek bardzo mi się wtedy podobał :)
W planach mamy powrót do Międzygórza i Ogrodu Bajek :)

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon