/>

środa, 23 października 2013

Dla starszych

Plac zabaw ale tylko dla starszych dzieci.  W niedziele poszliśmy jak zwykle do moich rodziców na obiad. Po południu zawędrowaliśmy na plac zabaw nowo otwarty w parku blisko szpitala. Wiele oczekiwałam od tego placu myślałam że będzie  tak dobry jak na osiedlu platan a może i jeszcze lepszy ( w końcu dofinansowany przez UE robiony wraz z Niemcami) niestety jest przeznaczony dla starszych dzieci bo na pewno nie dla Areczka no Mateuszek troszkę się bawił ale skoro dziecko samo chce  wyjść z placu zabaw to chyba o czymś to świadczy.  Żadnej piaskownicy tylko piasek grubiej posypany w miejscach do tego wyznaczonych, Bujaczki dwie jedna nowoczesny kosz a druga sznurkowa bez siedzenia bez niczego. Zjeżdżala szeroka na dwie czasami nawet na trzy osoby.  

Miejsce totalnie niewykorzystane a szkoda bo mogło być to miejsce spotkań nie tylko dla starszaków. Mógłby być nawet podzielony plac dla mniejszych i większych. Bo przecież nie tylko przychodzą strasi ale też Mamy które mają zarówno starsze jak mi mniejsze dzieci. No cóż  sami to oceńcie.piaskownica (łopatka na łańcuchu super pomysł)

Mati ledwo dosięga linowych trzymań

bujaczaka linowa


5 komentarze:

joanna a pisze...

a u nas nie ma takeigo nowoczesnego placu zabaw tylko ślizgawki i huśtawki i oczywiście piaskownice
teraz u nas remontują jeden park widziaam że coś tam dla dzieci i będzie ale nie za dużo mi sie podoba w warszawie na kondratowicza w parku jaki jest wooow czyste szaleństwo jak tam byliśmy to Jaś nie wiedział gdzie uderzyć :)

BONA pisze...

fajne fotki:) śliczne i odważne chłopaki:) miło popatrzeć na takie szczęśliwe dzieci:) buziaczki dla Was

Zwyczajna mama pisze...

u nas tylko tradycyjne place zabaw, takich cudów to my nie mamy ;)

Rivulet pisze...

Świetne zdjęcia. Plac faktycznie dla starszych, no bywa, u nas w Krk też takie są. Ale na szczęście jest też dużo dla maluchów :)

Aneta Flow pisze...

Te pochylnie i stojaczki na sprężynach są super! Musza fajnie ćwiczyć równowagę!

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon