/>

niedziela, 4 czerwca 2017

Przetłumaczyć Boga - Shawn Bolz

kolejna książka wydawnictwa Szaron tym razem zgłębiamy dar Prorokowania.
 Jak to jest z Tym darem jak on wygląda kto może go posiadać i kiedy.   Zastanawiałeś się kiedyś czy jest w ogóle możliwe byś ty posiadł taki dar. Dar prorokowania nie jest prostym darem jest bardzo trudny nie każdy powinien go posiadać nie każdy ma odwagę. Czy masz chociażby odwagę przeczytać tę książkę?

Sam Autor Shawn jest międzynarodowym mówcą pastorem i właśnie prorokiem posługuje od 1993 roku.
Jest to książka która pokazuje na rożnych przykładach dar prorokowania, objawienia. Pokazuje jak można zobaczyć Bożą miłość, Boży głos bo Bóg pragnie byśmy go słyszeli.  Jeśli się na to otworzymy i będziemy mieć mocną relację z Bogiem Jeśli będziemy chcieli i będziemy otwarci sfera prorocza będzie się pojawiać we wszystkich kluczowych momentach naszego życia. Z tej książki dowiemy się również co oznacza hasło kultura serca, rozeznanie czy jakie są dary objawienia.  Jak rozpoznać Boga w zwykłych rzeczach
Czy wiesz że Bóg mówi wszędzie wokół nas? dlaczego w tym całym prorokowaniu musimy być odpowiedzialni i co znaczy roztrząsanie naszego doświadczenia proroczego. I na sam koniec Jak to wszystko wprowadzić w życie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon