/>

środa, 28 grudnia 2016

Nasze Święta

 Nasze Święta to spokojny czas choć z moim mężem nie było to łatwe... maż poganiał wszytsko miało być na już, natychmiast i prędko bo się nie zdąży. Nie wiele mieliśmy do zrobienia. ponieważ jak co roku wigilie spędziliśmy u teściów za to pierwszy dzień świat u sąsiadów czyli brata pana B. Barszcz, keks, i makowiec zrobiłam przed dzień wigilii by w tym czasie miej mieć do roboty. Chłopaki ostatnie świąteczne dekoracje robili kiedy Szymonek spał. W Wigilie rano ubraliśmy choinkę.  Sama wigilia była bardzo późno bo na 19:00 (oczywiście nie obyło się bez poślizgu)

Pierwszy raz chyba usłyszałam od teścia tak szczere życzenia płynące z serca... Dzieci również fantastycznie różnych ciekawych rzeczy życzyły. Po wieczerzy nastał czas prezentów w tym roku każdy Rodzic maił swojemu dziecku kupić nie było żadnych ktoś komuś. Moje chłopaki byli mega zadowoleni co widać na załączonych zdjęciach bawią się i radują. Niestety znów coś ich zaczyna brać katarowo u każdego . Nawet Szymonek pokasłuje...
Pierwszy dzień świąt nie zaczął się dobrze bo obudziło nas pukanie do drzwi to był brat pana B po nasz stół.  I znów nerwówka przyspieszenie w ubieraniu dzieci a dzieci się same ubierają nie bo za długo a już potrzebują stołu. Więc zjedliśmy w pokoju przy dziecięcym stoliczku śniadanie pierwszego dnia świąt. A mąż sam zjadł szybko przy stole i go wyniósł do brata... nie była to miła sytuacja... ja uważam że można zrobić wszystko na spokojnie bez nerwów. I nawet do kościoła na 10:00 się nie spóźniliśmy oczywiście poszłam sama z chłopakami bez pana B.
Potem poszliśmy na obiad do sąsiadów było całkiem miło. do domu wróciliśmy po 20:00
Drugi dzień świat był jeszcze lepszy niż poprzedni a teraz czekamy z niecierpliwością na sylwestra.


3 komentarze:

BONA pisze...

SZKODA ŻE MOMENTAMI W CZASIE ŚWIĄTECZNYM BYŁA NERWÓWKA:(,
TWÓJ MĄŻ MA CHYBA ADHD:), CIĘŻKO ŻYĆ Z TAKIM CZŁOWIEKIEM ALE CÓŻ ZROBIĆ????/chyba jest już za stary na zmiany jak sam tego nie chce:(/
NAJWAŻNIEJSZE ŻE DZIECI SĄ ZADOWOLONE Z MIKOŁAJA:)/fajnie patrzeć na radosne miny chłopców/
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Wami.
Jednak marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,
aby świat był dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

Iwo sia pisze...

Oj tak, takie spinanie się, pospieszanie, niepotrzebna nerwowka to nic fajnego, zwłaszcza w święta. Nie mniej jednak najważniejsze że mogłaś przeżywać radość swoich dzieci. Przedostatnie zdjęcie rewelacja :)
Najlepszego w nowym roku!!

Karolina90 pisze...

Jacy oni eleganccy. A co do spin, to podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Pozdrawiam

Prześlij komentarz

 

Rodzinka 2+3 Published @ 2014 by Ipietoon